BOOK A TABLE

Promo

Коктейльна середа

Дві причини любити листопад і середу: коктейльні середи у «Амстер Дамстер» протягом усього листопада! Щосереди: три коктейлями за ціною двох. Щоразу щось новеньке! 6 листопада — «Класична середа». Жодних сюрпризів, у вашому келиху буде щось шикарне і надійне, як Rolls-Royce. Espresso Martini, Grasshopper, Penicillin, Mai Tai плюс Pisco Sour, New York Sour з нашими невеликими смачними вдосконаленнями. Скуштуйте їх усі за формулою 1+1=3. Акція діє лише на коктейлі з розділу «класика».

Пончики-бульйончики

Увесь грудень «Пончики-Бульйончики» знову зігріватимуть вас. Щовихідних до замовленого сніданку отримуйте порцію солодких гарячих пончиків або свіженького зігріваючого бульйону на вибір. Залежно від ваших вподобань і того, як склався вечір напередодні. Завітайте до «Амстер Дамстер» у вихідні з 10 до 15, де вас чекатимуть улюблені «Пончики-Бульйончики».

Даруємо Ігристе

Плануєте банкет? Протягом грудня «Амстер Дамстер» дарує три пляшки ігристого компанії від 10 чоловік. Плануєте запросити більше? Отримуйте три пляшки ігристого та годину професійної фотозйомки для компанії від 15 чоловік. Як зробити різдвяні свята яскравішими? Святкувати їх з нами!